Atrakcje nad morzem

plaża

W Rewalu na pewno nie będziemy się nudzić.  Miasteczko ma wiele do zaoferowania gościom przyjeżdżającym tam na wypoczynek. W dzień plażowanie lub wycieczki po okolicy, a wieczorem dyskoteka, piwko, czy lampka wina ze znajomymi w licznych, przytulnych kawiarenkach. Rewal ma co oferować zarówno w dzień, jak i nocą. Mnóstwo kawiarenek pod parasolami z daleka zaprasza, wabiąc muzyką. A może wybierzemy się do amfiteatru na wieczór kabaretowy? Wszystkie te atrakcje oferuje nam Rewal w sezonie i nie tylko. Rewal odwiedzany jest również jesienią i zimą, bo właśnie wtedy jest w nim bardzo kameralnie, cicho mimo, że na morzu  szaleje sztorm. Z Rewala można odbywać ciekawe wycieczki rowerowe do pobliskich miejscowości.

Można też  pojechać się do Kołobrzegu i stamtąd promem popłynąć  do Szwecji, można zrobić  sobie ciekawą  wycieczkę kolejką wąskotorowa wzdłuż wybrzeża. Możliwości aktywnego wypoczynku w Rewalu jest wiele. W samym miasteczku jest dużo obiektów sportowych, można więc uprawiać  różnego rodzaju sporty, ale szczególną  popularnością w Rewalu cieszy się siatkówka plażowa. Rewal i okoliczne miejscowości serdecznie zapraszają wszystkich do spędzenia urlopu właśnie na terenie gminy Rewal. Wczasy w Rewalu na długo zostaną w pamięci. Będziemy się mieli czym chwalić  znajomym. Rewal ma co oferować zarówno w dzień , jak i nocą.

Mnóstwo kawiarenek pod parasolami z daleka zaprasza , wabiąc muzyką .A może wybierzemy się do amfiteatru na wieczór kabaretowy? Wszystkie te atrakcje oferuje nam Rewal w sezonie i nie tylko. Rewal odwiedzany jest również jesienią i zimą, bo właśnie wtedy jest w nim bardzo kameralnie, cicho mimo, że na morzu  szaleje sztorm. Niezapomniane wspomnienia pozostawiają spacery jesienną , pustą plażą. A zimą pobyt w Rewalu stanowi niebywałą atrakcje. Pokoje w Rewalu tanie, warunki wspaniałe, wiec tylko jechać i wdychać nasycone jodem powietrze. Jednym  słowem Rewal , to doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno w sezonie letnim , jak również poza nim.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *